• Your phone number

فروشگاه حرفه ای ها!

فروشگاه اینترنتی طاهری اسپرت در سال 1397 کار خود را در زمینه انواع لباس ورزشی مردانه و زنانه و همچنین لوازم و تجهیزات ورزشی، با تمرکز بیشتر بر رشته‌های ورزشی فیتنس و بدنسازی شروع کرد. در این سال‌ها تمرکز ما بر جلب رضایت مشتریان و پشتیبانی قوی از آن‌ها بوده است و در این راستا همواره سعی نمودیم تا بر تنوع کالایی افزوده و کیفیت کارها را اولویت اصلی خودمان قرار دهیم.

طاهری اسپرت

محصولات ارائه شده در طاهری اسپرت در چند دسته اصلی جای داده می‌شوند، پوشاک ورزشی، لوازم و تجهیزات ورزشی و اکسسوری ورزشی. در دسته بندی پوشاک ورزشی، تنوع بالای لباس ورزشی مردانه و لباس ورزشی زنانه با زیر دسته‌های لگ ورزشی، رکابی و تیشرت ورزشی، شلوار و شلوارک ورزشی، هودی و سویشرت، کفش ورزشی و همچنین ست‌های ورزشی در دسته لباس ورزشی مردانه و لگ ورزشی، تاپ و نیم تنه ورزشی، شلوار و شلوارک و همچنین انواع ست لباس اسپرت زنانه در دسته لباس ورزشی زنانه موجود است. در سایر دسته‌بندی ها قمقمه و شیکر ورزشی، تجهیزات ورزشی مانند انواع کش بدنسازی، مچبند و بند لیفت، دستکش بدنسازی، کیف و کوله و همچنین کمربند بدنسازی وجود دارد.
امیدواریم بتوانیم در کیفیت و سرعت خدمات رضایت شما مشتریان عزیز را فراهم کنیم و گامی در راستای ایجاد رویکردی جدید در ورزش به خصوص فیتنس و بدنسازی برداریم.

فروشگاه ورزشی طاهری اسپرت

سبد خرید فروشگاه

تخفیف ویژه 90 درصدی

ورود به سایت

هنوز حساب کاربری ندارید ؟

منو
فروشگاه
صفحه اصلی
حساب کاربری من